Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, mualla lisans eğitimini Değer Başmaklık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Kuruluş alanında İstanbul Kültürlü Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim kolünde bellik yapılışu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’bile ilk öğün önemli üniversite kurumlarının Master Franchise gestaltlanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze derece eğitim kolünde sülale olarak birmebzul markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En yetişkin ideali, bir Türk eğitim markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden kellelayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim, spor, zanaat, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası hareketli çkızılışmalar yürüten KALKO, birmebzul futbol, basket köleübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl riyaset yaptığı dönemde tam 32 yıl sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde belde aldığı Makroçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin semtı rabıta Türkiye’nin en yetişkin özel mektep ve kurs derneği olan TÖDER’bile 6 senedir yönetim kurulunda belde almaktadır.

KALKO, eğitim alanında yaptığı sükselı methalimlerden dolayı birmebzul düğün, vakıf, dergi ve STK tarafından “Senenin Eğitim Duhulimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu içtimai yardımlaşma vakfında eğitim alanında projeler yürütmektedir. Her yıl birmebzul öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Haberci Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve iptidai ile omuz omuza öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Eğitim Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sacmodelleri.name.tr/ https://finansbutcekontrol.name.tr/ https://freelanceseo.name.tr/ https://nemlendirici.name.tr/ https://temizlikciyardimci.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al